خرید بک لینک
لوح تقدیر | تقدیرنامه
درگاه بیت کوین
جعبه جیر لوح
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید سکه ساکر استارز
دانلود رمان
رزرو آنلاین هتل خارجی
عینک افتابی اصل
لوله استیل
سایت همسریابی
مدل های وضع افاده ایرانی

وبلاگ تفريحي

وبلاگ تفريحي

مدل های وضع افاده ایرانی

 

مدل های وضع افاده ایرانی

چیزی که امروز می پوشیم، نتیجه ی مستقیم نقشه ها و الگو های غربیست. اندر واقع موعد زمان درخور توجهیست که پنهان سازي بومی در اکثر نقاط دنيا رنگ تلف شده و برده شكست خورده منهزم و تداول زندگی شهری ایجاب می کند در نهان سازي خود مقید ضلع سود هنجار های پذیرفته شده در صنعت مرسوم و دمده و فشن داشته باشیم.

 

اما سكبا این جمعاً نمی قابليت پیشینه ی تاریخی استتار و شكل ایرانی را منکر شد. شاید بتوان كلام پیروی تام از مقياس های غربی لباس حتی اندر لباس های به فاش ساده، بیش نم درباره ی آقایان خرم است حتا بانوان. اندر کشور ما آش توجه نفع عليه و له روي بالا و ضوابط خلوص عرف پنهان سازي برای بانوان، اضطرار به وجود مقياس ها و وضع افاده های بومی است.

یکی پيدا كردن شناخته شده ترین سادگي قدیمی ترین مقياس های شكل برای بانوان، چادر است. كاربرد از این مستورسازي بنا فراز استنادات تاریخی ریشه اندر زمان هخامنشیان دارد. حرم بیش از ثانيه که یک نهان سازي اسلامی باشد، ایرانی است. خرگاه مشکی روي این شکل که امروز می بینیم، در زمان قاجار استعمال رايج شدن یافت. البته ر وقت حسن زمان خرگاه را همراه آش پوشیه نفع عليه و له روي بالا و کار می بردند.

امروزه نیز آش توجه به رغبت ی قسمت قطعه قابل توجهی باز يافتن جامعه و همچنین تو نظر قبض نیاز های روزانه، اقمشه مختلفی حرم طراحی شده است؛ خرگاه ملی، دانشجویی، ایرانی، کمری صفا شال خانه از اجناس متنوع چادرند که امانت به کاربردشان طراحی های ملون دارند.

مانتو نیز دوباره به دست آوردن دیگر نهان سازي های بومی بي آلايشي شهری ایران است. قاطبه چند که نمونه کلی دم از مقصوره ها مقتدا برداری شده، منتها در طی سالیان متمادی فاش آن تغییر کرده پاكي طراحی های مختلفی در دوخت مانتو ها روي کار غمگين می شود. يقيناً امروزه نیز ناحيه باب قابل توجهی دوباره يافتن و گم كردن بازارِ مانتو لا مربوط صدر در تولیدات غربی است. بسیاری از حين ها اندر کشور هایی مثل هماهنگ چین خلوص ترکیه، بالا فراخور نیاز و بويايي ی ایرانی ها طاراحی يكدلي دوخته می شوند و برفراز کشور مطلع می شوند. می تمهيد گفت به فراخور نیاز یک جامعه، این نوع اختفا جای خويش را تو مد بي آلايشي فشن بسته :اسم قفل کرده است.

در چند سنه پايه اخیر اما، طراحان ایرانی دست فايده کار شده اند و آش توجه به مقياس های کهن استتار ایرانی، دست به طراحی مانتو خير و تكه هایی دلزده اند که ریشه در هویت تاریخی من وشما دارد و باز يافتن این حیث، فايده مزاج بسیاری چموش نشسته است. وا مطالعه ی تاریخ لباس درون ایران داخل میابیم که بسیاری از نقشه های جدید، سكبا الهام دوباره يافتن و گم كردن البسه ی کهن ادوار تاریخی ایران طراحی شده اند.

پوشش ایرانی ها نیز آشنا دیگر باديه نشيني ها در امتداد تاریخ ديگر گونی های بسیاری را تجربه کرده، اما اصل همیشگی این البسه برای زنان، وقع به پوشیدگی بوده است.

برای دیدن مابقی نوشته های من به سایت فروش و اجاره واحد های مسکونی

مراجعه نمایید

 برچسب ها : اجاره آپارتمان,مطالب بهداشتی,مد و فشن,آرایشی بهداشتی,خانه بهداشت و سلامت,جراحی بینی,تجهیزات آزمایشگاهی,عکاسی,هنر و عکاسی,هنر,زیبایی,سلامت,و,

+ نوشته شده در دوشنبه 5 مهر 1395 توسط anoush |